דף הבית >> מאמרים >> מצלמות אבטחה

למה אתם צריכים מצלמות אבטחה בבית או בעסק שלכם?

בעולם הטכנולוגי המתקדם של היום, מערכת מיגון הכוללת גם מצלמות אבטחה היא הפתרון היעיל ביותר להגנה על הנכסים שלכם. בל נשכח שגם ה"צד הרע" בעניין, כלומר הפורצים, "נהנים" מההיצע המרשים שמספקת הטכנולוגיה, ובאמצעותה הם משפרים לצערנו, את היכולות המפוקפקות שלהם.החדשות הטובות הן שלכל צרה כזאת, יש פתרון במגוון רחב מאוד של מערכות מיגון ומצלמות אבטחה לכל צורך שקיים, בבית או בעסק.

למה חשוב להוסיף למערכת המיגון מצלמות אבטחה?
הנה מספר סיבות מדוע מצלמות אבטחה משפרות באופן ניכר את יעילות ההגנה:
  1. הפורצים כבר אינם נרתעים מאזעקות בלבד. מאחר שהם עושים עבודת הכנה מקיפה לפני פריצה ועוקבים אחר ה"קורבנות" שלהם, הם יודעים בדיוק כמה זמן עומד לרשותם עד שהמשטרה תגיע למקום.
  2. מצלמות אבטחה מהוות גורם מרתיע מספר 1!! כשהן גלויות, הפורץ יחשוב פעמיים כשהוא יודע שהוא עשוי להיות מתועד במצלמות האבטחה שלכם!!
  3. הפורצים יודעים שברגע שיש מצלמות אבטחה גלויות, יש היסוד להניח שקיימות גם מצלמות נסתרות. הם יידעו "לטפל" בגלויות, אבל אין להם שליטה על הנסתרות ולכן יעדיפו לפסוח על ביתכם.
  4. תיעוד רבותי, תיעוד!! אם לצערכם, ביתכם נפרץ, יהיה הרבה יותר קל לאתר פורצים לאחר שתיעדתם אותם בעת מעשה!
  5. כשיש לכם מערכת מיגון איכותית וחזקה, הכוללת מצלמות אבטחה, אתם יודעים שאתם מוגנים ותחושת הביטחון גוברת.
  6. באמצעות מצלמות אבטחה, אתם תמיד יכולים לעקוב מרחוק ולהיות בשליטה על מה שקורה כשאינכם באזור. בעל עסק יכול לעזוב את בית העסק ולוודא מרחוק שהעבודה ממשיכה כסדרה; בבית למשל, אם חבורת בני נוער מבלה את אחר הצהריים בביתכם, אתם תמיד יכולים לעקוב מרחוק ולוודא שהחבורה מתנהגת למופת.

מצלמות אבטחה – פתרון לכל צורך, בבית או בעסק

המגוון הרחב של סוגי מצלמות האבטחה, מהווה פתרון מעולה ומותאם אישית לצורכי הבית או העסק. קיימות מצלמות שמתעדות גם בזמן אמת, גם בעת חשכה, ממונעות, ממוגנות, ניידות, נסתרות, גלויות. אנו מתאימים את הציוד הנכון לאחר מחקר מעמיק והבנה של צורכי הלקוח.
בחרתם להתקין מצלמות אבטחה ומערכות התראה חכמות? בחרתם נכון! והגעתם למקום הנכון! 
מוזמנים ליצור איתנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ. צלצלו עכשיו 09-7925-400 ותקבלו את ההצעה המשתלמת ביותר בשבילכם.